Tato sestava není ještě kompletní, někteří vedoucí v rámci svých pracovních povinností nestihli ještě dodat své fotografie či medailonky. Děkujeme za pochopení

Fotografie - Petr Přecechtěl

Petr Přecechtěl

 • hlavní vedoucí

Přátelé, kamarádi, táborníci,
je to neuvěřitelné, ale léto a prázdniny mám nerozlučně spjaté s táborem už více jak půl století. Na samém počátku svého táborového života jsem ještě jako malý kluk jezdil na skautské tábory, pak přišly tábory putovní a vodácké, a v období dospívání do toho vstoupilo trampování a účast na zážitkových a dobrovolnických akcích. V uplynulých 25 letech jsem zakotvil na letním dětském táboře v Jankově, kde jsem 14 let vedl II. turnus…a byla to nádherná léta ;-).

Ze svého opravdu bohatého táborového života jsem si odnesl mnoho zkušeností a zážitků, a také jedno důležité poznání: „není až tak důležité kam jedu, ale důležitější je, s kým tam jedu“.

…a tak se moc těším na Šinkyho, jakou asi připraví celotáborovku, téma „divoký Západ“ se mi zdá dost dobrý, těším se na Lišáka, kudy asi povede letošní noční výsadek, těším se na srandisty sporťáky Přécika s Kubou, zda dají do táborové olympiády lezeckou stěnu anebo nějak jinak využijí lanové centrum, a co ten velký bazén, jaké tam asi bude koupání nebo to bude součástí tradičního Janebáku
:-), a co noční stezka odvahy, fakt půjdeme až na tu zříceninu, jo a co Volísek a jeho tradiční táborová pouť, budou stejné atrakce anebo nás čeká něco nového, třeba i v pouťovém krámku, jo a hlavně se těším na naše oddíláky, vždyť je všechny znám, vlastně tam není nikdo nový, tedy kromě prágošů, ale ty vlastně také znám, protože ještě vloni byli v nejstarších oddílech… a také se moc těším na naše zdravušky Jiřinku a Jíťu a také Martina, za kterými mohu přijít i když mě nic nebolí ;-)… a abych nezapomněl, moc se těším, až se budu usmívat na kamarády Leu a Jirku, kteří nás fotí a natáčí ta úžasná videa…

Letos jsem měl v úmyslu tu svoji táborovou pouť ukončit, ale osud tomu chtěl jinak, a tak se na vás všechny, kteří jste se rozhodli jet s námi, moc a moc těším. Přeji nejen nám, ale všem táborníkům, ať už jedou na kterýkoliv tábor, ať se nám vydaří všechno, co jsme si připravili, ať jsme obklopeni skvělými kamarády, kteří nás mají rádi, ať se i letos setkáme u táborových ohňů a společně si pod tím stejným úžasným nebem plných hvězd, zazpíváme, třeba tu naši …“já jsem šťastný, že tam můžu být, s kamarády se zas pozdravit…"

Tak tedy do sedel amigos a vstříc k letním dobrodružstvím!

Přéca

Fotografie - Martin Liška

Martin Liška

 • zástupce hlavního vedoucího

Salut hombres!
Jednou jsem ležel v pangejtu u dráhy, žvýkal stéblo trávy a drnkal na kytáru. Kolem profrčel rychlík do Frisca a já si říkal, Márty, to bys měl zkusit... Od tý doby už 13 let křižuju státy na mašině a jedno vám řeknu. Je jedno jak proklatej je váš vůz, ale musíte ho dovézt i kdyby měl přijít o všechny kola - zvlášť, pokud jsou na něm vaši kamarádi, nebo pošta do Bostonu!
Občas může překvapit výhybka, která je postavená na jinou kolej, než když jste projížděli posledně. Podstatný je zachovat se správně, trochu přibrzdit a hlavně nevysypat žádný kamarády z vlaku! A pak to zase pořádně rozjet! (Tak to teda alespoň říka Casey Jones...).

Je mi 31 let a vůz naší táborové karavany balím na cestu už poosmnácté. Byl jsem v ní dítětem, praktikantem, oddílákem, cetehářem a teď slibuji, že jak nejlépe budu umět, tak "zastoupím". Zastoupím cestu každému, kdo by chtěl ublížit naší karavaně! :-)
Těším se na vás, táborníci - přátelé! :-)

Lišák.

Fotografie - Martin Garlík

Martin Garlík

 • zdravotník

Ahoj táborníci,
jmenuji se Martin, je mi osmadvacet let a budeme se potkávat na marodce při podávání léků nebo ošetřování vašich bolístek. Vystudoval jsem obor zdravotnický záchranář a pracuji v Motole na dětském urgentním příjmu. Velice rád chodím na výlety s rodinou i s přáteli, baví mě lyžování, sjíždění vody nebo horolezectví. Poslední dva roky jsem jezdil na tábor Jankov a letos se s celou partou přesouvám za novými dobrodružstvími k divokému západu.

Moc se na vás těším!

Fotografie - Jířa Ludvíková

Jířa Ludvíková

 • zdravotnice

Už se moc těším na naše letní daleké putování. Budu o vás pečovat s láskou a něhou mně vlastní. V péči o táborníky mám dvacetileté zkušenosti, proto se na mě budete moci obracet se všemi neduhy, které vás na cestě potkají. Ve volném čase ráda objevuji nové kraje, ráda chodím pěšky přírodou a navštěvuji zajímavá místa. Pokud mám chvilku klidu, ráda čtu dobrodružné knihy nebo sleduji dobré filmy. Takže v létě na divokém západě AHOJ.

Fotografie - Jitka Lepiarzová

Jitka Lepiarzová

 • zdravotnice

Hola táborníci,

srdečně zdravím malé i velké! Už se stejně jako já těšíte na letošní dobrodružství? 

A že o něj nebude nouze, ono takové putování na západ s sebou nese hodně úskalí, ale také nová přátelství a možnosti naučit se a dozvědět něco nového. O to, aby se nám všem při tom putování nic nestalo, se postará zkušený tým felčarů.

Moje jméno je Ginger Rose a když zrovna nesedlám svého koně nebo se nevěnuju práci ve Vinohradské nemocnici, trávím volný čas sportem a s rodinou. Velmi často někde v přírodě, bydlíme na okraji Prahy, kde není o výlety nouze a tak ani v této nelehké době nepřestáváme být aktivní. Mám dvě děti, se kterémi se potkáte v řadách táborníků.

Pokud ještě stále váháš, jestli je Dvojka tím pravým táborem i pro tebe, podívej se do našeho archivu, seber odvahu a pojeď s námi, příště už váhat rozhodně nebudeš.

Už se moc těším, až se 7.8.2021 sejdeme a jak si to letošní objevování Nového světa  užijeme.

Ahoj

Fotografie - Petr Přecechtěl ml.

Petr Přecechtěl ml.

 • sporťák

Ahoj táborníci,
společně s parťákem Kubou se na letošním táboře budu starat o sportovní aktivity a vše, co k nim patří. Budeme se potkávat na hřišti, v bazéně, v lanovém centru či na střelnici a můžete se těšit nejen na olympiádu, fotbalové klání, orienťáky, stezku odvahy nebo míčový víceboj.
Kdo mě zná jako Přécíka, tomu se nemusím představovat… pro ty, se kterými se teprve poznáme, o sobě prozradím, že jako praktikant či vedoucí na tábory jezdím víc jak 15 let a léto si bez naší skvělé party přátel nedovedu představit! Když mám chvíli, rád se projedu v „jedné stopě“ na kole či na motorce, jdu si zaběhat, zaplavat nebo vyrazím na výšlap nejlépe někam do hor.
Těším se na viděnou pod sluncem rozpáleného a divokého Západu! Adios!

Fotografie - Jakub Paleček

Jakub Paleček

 • sporťák

Ahoj kamarádi, je mi 35 let a na letní dětské tábory jezdím nepřetržitě od r. 1995 a od r. 2002 již jako výchovný pracovník. Poslední léta jsem se na táborech staral o sportovní aktivity. Mezi mé záliby patří sport, zejména pak volejbal, plavání a fitness. Velice rád chodím také na výlety, hlavně po horách, ale i po historických centrech měst nejen u nás. Na letošní tábor se už moc těším. Jsem velice rád, že jsem členem týmu Dvojky, protože pro mě představuje okruh opravdových kamarádů, kteří mi dodávají svým přátelstvím sílu v těch ne zrovna šťastných chvílích. V srpnu, ahoj.

Fotografie - Pavel Šinkovec

Pavel Šinkovec

 • cetehář

Poklona, poutníci! Desátým rokem se trmácím s touhle bandou a můžu vám říct, že lepší společnost do pohody i nepohody byste na celém Západě hledali marně. Něco o mně? Dobrá... Táhne mi na tři křížky a původně jsem byl obyčejná městská fajnovka. Bádání v knihovnách a archivech, hovory v veterány občanské války, sepisování všelijakých mouder, či jejich čtení, návštěvy tingltanglů... Vše jsem ovšem vyměnil za život v divočině. Zde holduji tomu, co miluji snad ještě více: zkoumání živé i neživé přírody, dlouhé špacíry, kochání se hvězdnou oblohou. Poutníci, jakmile se přidáte k naší karavaně, bude mi ctí vám odvyprávět příběh naší výpravy. Vzhůru do sedel a za mnou!

Fotografie - Petr Volevecký

Petr Volevecký

 • public relations

Zdravím všechny osadníky a cestovatele!
Je tomu již více než 41 let, co jsem spatřil světlo světa. Čtvrt století z toho brázdím prérii se svým líným koněm, starou puškou, děravým kloboukem a bezvadnou partou. Na Západě jsem již zažil snad všechno, ani rozzuřený Grizzly mne nevyleká. S indiány jsem vykouřil dýmku míru a na mé slovo je spoleh, stejně jako na můj colt, který už dávno nenosím proklatě nízko. Už teď se těším na naší novou výpravu, na které pro potěchu zahraji třeba i na nástroj strunný, pořídím snímek či napíšu krátký text do místních novin. Naložte vozy, naplňte měchy s vodou, a hurá na cestu!

Fotografie - Jiří Janecký

Jiří Janecký

 • technik

Nazdar Táborníci,
s touto partou trávím společná letní dobrodružství už řadu let a je mi ctí, že i letos do mě byla vložena důvěra a zadán nelehký úkol. Zachytit veškeré dění na divokém západě pro budoucí generace. Film je teprve v plenkách a kouzlo pohyblivých obrázků spatří světlo světa až za pár dekád. Nezbude mi nic jiného, než ponořit svoje ruce do chemikálií a riskovat svůj zrak v parách jedovaté rtuti. Pak možná vzniknou fotografie podobné těm, co můžete vidět na této vývěsce. Moc se na vás těším a jsem si jist, že na novém místě všichni zažijeme nová a ještě zajímavější dobrodružství.

Fotografie - Leona Burdová

Leona Burdová

 • technička

Howdy táborníci!
Jmenuji se Leona a jsem studentkou PedF UK. Ve volných chvílích se věnuji turistice a ráda vyrážím objevovat nová místa do světa. Zážitky z cest si s oblibou dokumentuji, i na táboře mě tedy budete často potkávat s kamerou či foťákem v ruce. Moc se těším, až zachytím tu naši skvělou táborovou jízdu!

Fotografie - Dominika Chudáčková

Dominika Chudáčková

 • oddílová vedoucí - 1. oddíl

Ahoj kamarádi! Je mi velkou ctí se opět stát součástí tohoto skvělého tábora a strávit s Vámi nezapomenutelných 15 dní jako oddílová vedoucí. Moc se těším, až se společně vydáme do Severní Ameriky a necháme se unášet dobrodružstvím Divokého západu. Buďte připraveni, neboť indiáni, kovbojové, strážci zákona a bandité už na nás čekají. Já už se připravuji, neboť střeleckou a bojovnou zdatnost trénuji v rámci studia na Policejní akademii a taky se ve volném čase věnuji sportování. Tak v srpnu na viděnou! :-)

Fotografie - Johanka Horáková

Johanka Horáková

 • oddílová vedoucí - 1. oddíl

Ahojky, jmenuji se Johana Horáková a s touto táborovou partou pojedu na tábor již po osmé. Dříve jako dítě, později jako praktikantka a letos již jako oddílová vedoucí. Je mi 18 let a studuji 3. ročník gymnázia v Praze. Miluji tanec, kreativní tvoření, dobrou hudbu, procházky a západy slunce. Věřím, že to bude 14 dní plných zážitků, zábavy a kamarádů. Těším se na vás!!

Fotografie - Amálka Trefilová

Amálka Trefilová

 • praktikantka - 1. oddíl

Ahoj kamarádi!
Jmenuji se Amalie, ale spoustu lidí mi říká Amy nebo Amčo. Je mi sedmnáct let a studuji druhý ročník obchodní akademie. Na tábor jezdím už od dětství. Tento rok už potřetí jako praktikantka. Ve volném čase ráda vyrábím, chodím do přírody, cestuju a podnikám různé aktivity s rodinou i přáteli.
Moc se těším na zábavu, kterou spolu prožijeme na táboře Dvojka!

Fotografie - Kája Fričová

Kája Fričová

 • oddílová vedoucí - 2. oddíl

Ahoj přátelé! Už teď se nemohu dočkat až společně usedneme k táborovému ohni za zvuku kytar a pohlédneme na hvězdné nebe s představou, co vše nám divoký západ v budoucích dnech přichystá. Krátkověkost není divokému západu cizí, proto mých 26 let je úctyhodných. S lidmi osidlující naše území divokého západu už trávím krásných 20 let a ráda s nimi vyrážím na daleká dobrodružství do nespoutané přírody. K mým každodenním činnostem patří práce s těmi nejmenšími, kteří se chystají za pár let do školy a současně studuji poslední rok na vysoké škole obor speciální pedagogiky. Ale abych se vrátila k našim společným dnům, které nás čekají. Doufám, že toulky přírodou spojené s objevováním dosud neznámého kraje, rozdělávání ohně, přespávání v přírodě, sportovní duch a touha po nových přátelstvích vám nejsou cizí. Určitě ne a budu se moc těšit na vás a vše, co nás čeká! Brzy na viděnou! :)

Fotografie - Anička Chaloupková

Anička Chaloupková

 • oddílová vedoucí - 2. oddíl

Hello, my name is Annie Littlecottage.😊 Někteří si mě z loňska pamatujete jako vedoucí 2.oddílu. Tentokrát nás osud zanese na západ hledat novou osadu uprostřed křivoklátských lesů. Pevně věřím, že tam najdeme útočiště, které nám přinese spoustu dobrodružství.
Tak zatím goodbye Dvojkaři!
 

Fotografie - Jirka Simon

Jirka Simon

 • praktikant - 2. oddíl

Ahoj Kamarádi!

Vyrůstal jsem v chudé rodinně farmářů, která byla často přepadávána bandity, a právě proto jsem se rozhodl stát dosti silným na to, abych se mohl těmto banditům postavit. Když jsem byl vetší, tak jsem se vydal svou vlastní cestou. Za ty léta na cestách jsem se naučil ovládat zbraň jak nikdo v okolí. Poté jsem brázdil krajinu na svém koni, občas jsem chytal zločince, na které byla vypsána odměna.

Jmenuji se Jirka, je mi sedmnáct let a studuji třetí ročník v oboru IT. Letos již jedu potřetí na tábor jako praktikant. Ve volném čase se věnuji jízdě na kole, hraní na kytaru a hasičskému sportu.
Věřím, že si to všichni společně užijeme!
 

Fotografie - Maruška Benešová

Maruška Benešová

 • oddílová vedoucí - 3. oddíl

Ahoj táborníci! Mé jméno je Maruška, je mi 23 let a již potřetí v řadě se nemohu dočkat spousty zážitků, které s Vámi jako oddílová vedoucí na táboře prožiji. Momentálně jsem studentkou Policejní akademie, ale v létě se s Vámi přenesu o mnoho let zpět. Vězte, že tato doba bude oplývat novými začátky či svobodou. Vyznačuje se divokými koňmi - kteří mi jsou mimochodem v reálném světě velmi blízcí, ale i spoustou nevšedních dobrodružství, jež budeme mít tu čest spolu prožít. I když naše cesta bude plna nástrah, věřím, že pokud budeme táhnout za jeden provaz, dojdeme k vytyčenému cíli! Táborníci, moc se na Vás těším!

Fotografie - Týna Koutníková

Týna Koutníková

 • praktikantka - 3. oddíl

Ahoj kamarádi,
jmenuji se Kristýna a někteří z vás mě mohou znát pod přezdívkou Bejbyna. Je mi 16 let a letos to bude osmá sezona s touto skvělou partou, tentokrát poprvé v pozici praktikantky. Studuji střední zdravotnickou školu obor praktická sestra. Můj největší koníček je jakýkoliv sport, hlavně atletika, které se už dlouhá léta věnuji a stále mě baví. Už teď se těším na naše společná letní dobrodružství a nová přátelství. Brzy na viděnou !!!

Fotografie - Pavla Poláková

Pavla Poláková

 • oddílová vedoucí - 4. oddíl

Tam u nás na západě se s námi život nemazlí, hůř pro toho, kdo se narodí v sukni a ne v kaťatech a s koltem u boku. Kdo mě zná, ví, že už jsem zkrotila nejednoho bouřliváka. Na paty mi sice šlapou mladší, ale pořád kolt tasím rychleji než šerif, hubu mám ostřejší než břitva. Jsem Pavla, po večerech pletu, čtu a ráda peču. Pracuji na straně zákona a tak se těším, že si zahraji padoucha, těšte se kluci a holky, naše jízda ukradeným dostavníkem bude hodně divoká.

Fotografie - Honza Antoň

Honza Antoň

 • oddílový vedoucí - 4. oddíl

Ahoj!
Jmenuji se Honza a je mi 19 let. Studuji Vojenskou střední školu v Moravské Třebové a ve svém volném čase se rád věnuji sportu, hlavně hokeji, fotbalu a cestování. S tímto týmem jsem byl pětkrát jako dítě, jednou jako praktikant a letos mám tu čest připojit se k naší bezvadný bandě na pozici vedoucího.
Budu se na vás těšit a brzy na viděnou!

Fotografie - David Žůrek

David Žůrek

 • praktikant - 4. oddíl

Ahoj, jmenuju se David a je mi 16 let. Devětkrát jsem jel na tábor Jankov jako táborník, ovšem tento rok pojedu poprvé na Dvojku a poprvé jako praktikant. Studuji na Gymnáziu Budějovická v Praze, učení ale naštěstí není tolik, a tak mám i čas na řadu koníčků. Mezi mé největší záliby patří stolní tenis, pěší turistika a čas od času si i zaběhám. Také si rád přečtu zajímavou knížku nebo se podívám na hezký film. Tak na viděnou v létě, už se těším na naše společné westernové dobrodružství.

Fotografie - Lucka Hájková

Lucka Hájková

 • oddílová vedoucí - 5. oddíl

Ahoj táborníci,
jmenuji se Lucka a pracuji u Policie ČR. Ve volném čase ráda vyrábím nebo tvořím z čehokoliv, co mi přijde pod ruce. Mám ráda přírodu, turistiku a výlety. Tábora už se nemůžu dočkat, protože letos nás čeká spousta zábavy, her, objevování a dobrodružství v novém světě, který bude pro nás všechny naprosto neprobádaný, určitě překvapivý, ale každopádně nezapomenutelný.

Fotografie - Adéla Gürtlerová

Adéla Gürtlerová

 • oddílová vedoucí - 5. oddíl

Nazdar výtržníci! Říkají mi Adelaide a letos budu učit lovit bizony a jiný životně důležitý věci pro přežití v téhle sakramenstky divoký a nelehký době holky z 5. oddílu. Ve svým volným čase se nejradši potuluju divočinou se svým kvérem a sem tam nějakýho zbohatlíka přepadnu, aby nebyl až moc bohatej, to je jasný. Ale abych své svěřence úplně nevyděsila, tak mám i jemnou stránku, co ráda kreslí nebo se vyblbne na jiné kreativní činnosti, zajde do přírody a tak. Moc se těším, až spolu strávíme nějaký ten čas na táboře, naučíme se, jak přežít na Divokým západě a vytvoříme si určitě nespočet krásných vzpomínek. Prostě to bude jedno velký dobrodrůžo, jak se sluší a patří. Tak čau v srpnu, těším se na vás!

Fotografie - Sára Abrahamova

Sára Abrahamova

 • praktikantka - 5. oddíl

Ahoj, jmenuju se Sára a na tábor se starou partou jedu už podvanácté. Je mi 16 a studuji první ročník na Gymnáziu Botičská. Mám ráda sporty, čtení, přírodu a hudbu. Věřím, že si letošní léto užijeme, byť v jiném prostředí. Těším se na Vás v srpnu.

Fotografie - Honza Mádl

Honza Mádl

 • oddílový vedoucí - 6. oddíl

Ahoj, jmenuji se Honza Mádl a s kamarády jedu na tábor jako vedoucí podruhé. Je to moc fajn parta lidí a věřím, že dětem vytvoříme nezapomenutelných 14 dní. Pracuji jako psovod, takže mám rád přírodu, zvířata a hlavně partu fajn kamarádů, na které se moc těším.

Fotografie - Martin Abraham

Martin Abraham

 • oddílový vedoucí - 6. oddíl

Ahoj! Jmenuji se Martin, je mi 18 let a jsem ve třeťáku čtyřletého gymnázia Na Vítězné pláni v Praze. Mám rád adrenalin, sport a jsem pro každou srandu. Ve volném čase brnkám na kytaru anebo se svezu na motorce. Na tábor s touhle skvělou partou letos pojedu počtrnácté, ale poprvé v roli vedoucího. Budu se těšit na chlapy z 6. oddílu a věřím, že si spolu nový tábor náramně užijeme a odneseme si mnoho krásných vzpomínek. Tak na Dvojce, parťáci!

Fotografie - Honza Miškovský

Honza Miškovský

 • praktikant - 6. oddíl

Ahoj táborníci, jmenuju se Honza, ale všichni na táboře mi říkají Bennito. Jsem student třetího ročníku střední veřejnoprávní školy v Praze. Na tábory jezdím už 12 let a jako praktikant pojedu tento rok už potřetí. Rád si zahraji fotbal a skoro jakýkoliv sport. Velice rád se zajímám o historii a rád cestuji. Moc se těším na chlapy z 6. oddílu a na zábavu s vámi na táboře. Uvidíme se na táboře.

Fotografie - Linda Valkounová

Linda Valkounová

 • oddílová vedoucí - 7. oddíl

Ahoj táborníci!
Mé jméno je Linda, je mi 24 let a jsem učitelkou na základní škole v Nelahozevsi. Má práce je i mým koníčkem a věnuji jí hodně času. Volné chvíle ráda trávím s rodinou a přáteli. Mám ráda přírodu, zvířata a kempování. Moc se těším, až spolu budeme objevovat nová místa a zažijeme prázdninové dobrodružství se spoustou legrace. Tak na viděnou 7.srpna!
 

Fotografie - Štěpánka Jansová

Štěpánka Jansová

 • oddílová vedoucí - 7. oddíl

Zdravím kovbojové,

mé jméno je Štěpánka, je mi 20 a studuji na vysoké škole. Mám ráda přírodu, cestování a hudbu. Na tábor jezdím s touhle úžasnou partou už 13 let, nejdříve jako dítě, poté jako praktikant a vedoucí. Těším se, co společně zažijeme na divokém západě. Už se těším na děvčata ze 7. oddílu.

Tak ahoj na táboře

Fotografie - Honza Smitka

Honza Smitka

 • oddílový vedoucí - 8. oddíl

Ahoj! Jsem mladý dobrodruh, který brázdí lány domovské Prahy. Když zrovna nelovím bankovní lupiče na divokém západě, studuji vysokou školu a věnuji se programování. Letos pojedu již potřetí a doufám, že i přes nelehkou dobu si spolu všichni užijeme nezapomenutelné zážitky a prožijeme nejedno dobrodružství, Dvojce zdar!

Fotografie - Lukáš Hanzlík

Lukáš Hanzlík

 • oddílový vedoucí - 8. oddíl

Ahooj!

Jako čerstvá novinka se letos přidám k vedoucím. Po úspěšné letní sezóně jsem se až z daleké Asie přijel na vás podívat a vytvořit nezapomenutelný zážitek z báječného léta, které nás co nevidět čeká!

Je to tak. Je mi 24, ale žádný malý pívo. S báglem na zádech, s karabinou na stěně a s lyžemi na opráskaných přeskačích sportuji co mi síly stačí. Studuji sociologii na Karlovce a když se najde čas, tak velkým blejskatkem na krku nahlížím na nejpestřejší záběry našich krajin. Špatně se mi ale přemýšlí nad společností, když je tento čupr tábor za dveřmi. Akce a parádní výlety mi nedají spát a já se tak už ne a ne dočkat divokého západu, večerních kytarovek u ohně a hlavně spoustu zábavy s novými kamarády!

Ahooj na táboře! 

Fotografie - Mája Kortusová

Mája Kortusová

 • oddílová vedoucí - 9. oddíl

Ahoj děti, jste dost odvážné, abyste vyrazily s naší partou vstříc divokému západu? Jmenuji se Mája a tento rok se těším na holky z 9. oddílu. Ráda sportuji, hraji na kytaru a zpívám. Během tohoto roku mi snad více než kdy jindy chyběly chvíle s přáteli, a proto se už moc těším na léto strávené v přírodě hraním her a dováděním jako správný kovboj.

Fotografie - Markéta Grametbauerová

Markéta Grametbauerová

 • oddílová vedoucí - 9. oddíl

Ahoj, kamarádi,
jmenuji se Markéta. Je mi 22 let a studuji na ČVUT. Ve volném čase se věnuji sportu, nejraději tancuji a trávím čas s kamarády. Na pozici oddílové vedoucí pojedu letos teprve podruhé, ale na táborech jsem v podstatě vyrostla.
Těším se na vás, v létě na viděnou!

Fotografie - Václav Liška

Václav Liška

 • oddílový vedoucí - 10. oddíl

Zdravím všechny budoucí sousedy z našeho městečka!
Rok co rok od roku 2003 zastaví u našeho domů dostavník, který mě odveze prožít pár dnů v přírodě v jiných končinách. Za ty roky mi bylo dovoleno navštívit spoustu míst: Mexiko, Dakarskou rallye, Japonsko, Československo, zapomenutý ostrov kdesi v Sargasovém moři. Mohl jsem povečeřet s Rudolfem II., pohovořit s Blanickými rytíři nebo být třeba na startu opravdového raketoplánu.
A ačkoliv letos bude na dostavníku jiná směrovka s místem určení, čeká nás určitě opět velká legrace, zábava a spousta dobrodružství.
Po zbytek roku pracuji jako konduktér na velké Pacifické železnici. Nedávno nám ji tu postavili. Je to pěkné svezení. Drncá to míň jak kůň.. Prý máte u vás taky takovou dráhu, tak třeba se tam někdy kouknu.. ;-)
Mám rád prérijní i horskou turistiku, pěšky či na velocipedu. Hraji na kytaru, malé a velké ukulele nebo u nás v saloonu u Suché dásně na klavír.
Tak tedy, na viděnou za pár měsíců kamarádi! :-)

Fotografie - Vojta Drobný

Vojta Drobný

 • oddílový vedoucí - 10. oddíl

Ahoj dvojkaři,

mé jméno je Vojta, v létě mi bude 23 let, jsem z Prahy a jsem studentem chemie na vysoké škole. Rád si zahraji fotbal, florbal či jiné sporty, ale současně je bohužel častěji jen sleduji. Ve volném čase také rád poslouchám hudbu, či si zajdu na procházku do přírody (kam jen to v Praze jde...). Na tábor už jezdím od dětství, jako vedoucí již mám taky pár let za sebou, ale jako každý rok se pokusím posunout metu ještě dál. Budu se tedy velice těšit na naše letní dobrodružství plné zážitků a zábavy!

Fotografie - Monika Klimešová

Monika Klimešová

 • oddílová vedoucí - 11. oddíl

Ahoj táborníci!
Jmenuji se Monča a letních táborů se účastním od svých dětských let, přičemž 6 let mám tu čest jezdit jako oddílová vedoucí s touto úžasnou partou! Tábor je moje srdeční záležitost a každý rok se na něj těším, protože tolik dobrodružství, smíchu, dojetí a pocitu sounáležitosti se jen tak někde nezažije. Během roku se věnuji mezinárodní policejní spolupráci a baví mě práce s dětmi. Volný čas ráda trávím na výletech, s přáteli a nejraději na výletech s přáteli. :-) Tak brzy na viděnou, moc se na vás těším!

Fotografie - Zuzka Pavlů

Zuzka Pavlů

 • oddílová vedoucí - 11. oddíl

Hola přátelé! 

Mé jméno jest Zuzka. Jsem již sedmým rokem věrnou tábornicí téhle party skvělých lidí a na letošní cestu divokým západem se vydám opět s nejstaršími slečnami! Kdo mě ještě nezná, jsem pro každou srandu, pro strach mám uděláno, jsem milovnice sportů,  cestování a objevování nových světů a když si najdu klidnou chvilku, s chutí se pustím i do kreativního tvoření nebo pečení dobrot. Ve volném čase se ráda toulám opuštěnou přírodou a z vysokých hor se na svět koukám vůbec nejraději. Člověk tam získá ten správný nadhled. :) Co se týče studií, vysokoškolské papíry na hlavu mám, a tak si umím spočítat, jestli mě nějakej prašivej šmelinář neobírá.  Pro dobrodružství a nevšední zážitky mi vždycky srdce bilo a letos si buďme všichni jisti, že to bude mimořádné. Moc se těším, až objevíme, co skrývají prérie divokého západu a postavíme se všem příkořím hrdě čelem!

Fotografie - Honza Plíva

Honza Plíva

 • oddílový vedoucí - 12. oddíl

Ahoj táborníci, letos poprvé na Dvojce, ale s tou naší partou jezdím už od roku 2001 a veřím, že to opět bude zase tábor plný vzpomínek na celý život! Jak jsem již napsal, jezdím na tábory už opravdu dlouho, jako dítě, praktikant a později vedoucí. Mezi mé záliby patří všelijaké sporty, hra na kytaru a samozřejmě IT - informatika, kterou jsem vystudoval a živí mě. Těším se, jak si spolu užijeme krásné chvíle plné legrace a úžasných, nezapomenutelných chvílí v novém tábořišti. Tak se uvidíme na Dvojce.

Fotografie - Václav Veselý

Václav Veselý

 • oddílový vedoucí - 12. oddíl

Ahoj táborníci !! I pro tento rok mám tu čest, stát se vedoucím dvanáctého oddílu.

V letošním roce se společně vydáme na divoký západ, který byl pro osadníky vždy plný nástrah. S těmito nástrahami se však dozajista hravě vypořádáme. Jsem si jistý, že na novém kontinentu zažijeme mnohá dobrodružství na které nikdy  nezapomene. Už se na Vás všechny moc těším..       

Teď něco o mě. Je mi 29let a jako taborový vedoucí pojedu letos po druhé. Osmým rokem jsem zaměstnán u Policie ČR a  mezi mé záliby patří cestování na motocyklu, fotbal a  akvaristika. Mějte se krásně a brzy na viděnou osadníci!

Fotografie - Jirka Vlach

Jirka Vlach

 • náhradní oddílový vedoucí

Pocházím ze zapadlé vesničky, kde jsem byl od malička veden k chovu dobytka. Tam se zrodila má záliba v lasování a jízdě na býkovi. Ve volných chvílích rád cvičím střelbu ze svého koltu - v dnešní době nevíte dne ani hodiny, kdy se takovéto dovednosti budou hodit, doba je zlá...Věřím, že v brzku poznám odvážné a loajální spojence.

Fotografie - Štěpánka Benešová

Štěpánka Benešová

 • náhradní oddílová vedoucí

Ahoj táborníci a všichni příznivci divokého západu! Jmenuji se Štěpánka, je mi 23 let a jsem studentkou Policejní akademie. Léto se blíží a s ním i 15 nezapomenutelných dní na táboře Dvojka. Taky se již nemůžete dočkat? Tentokrát okusíme dobu divokého západu, westernu, koní, pistolníků... Vězte, že nás opět čeká obrovská kopa zážitků, napětí, legrace. Rozhodně se máme na co těšit. Tak brzy ahoj na "Dvojce".

Fotografie - Monika Novotná

Monika Novotná

 • náhradní oddílová vedoucí

Ahoj parťáci. Zdravím Vás z divokého západu, moc se těším, že si v krásné přírodě, kde budou samí kovbojové, pistolníci a gangy užijeme spousty zábavy, mimo jiné s lasem, zahrajeme si na špehy, budeme honit padouchy a v době klidu z nás taky budou karbaníci . Téším se na Vás......Calamity Jane