Tým vedoucích pro rok 2022 se stále rozšiřuje. Děkujeme za pochopení

Fotografie - Petr

Petr "Přéca"

 • hlavní vedoucí

Fotografie - Martin

Martin "Lišák"

 • zástupce hlavního vedoucího

Martin, alias Lišák. Není vzteklý, ani podšitý. Po jedenácti letech se jeho věk bude číst opět celý rok z obou stran stejně, z čehož už 21 sezón nechyběl na táboře. Má rád přírodu, techniku, hory, stroje i nástroje. Můžete ho potkat třeba na tratích Posázavského Pacifiku, kde pracuje jako strojvůdce. Ve swingovém big bandu hraje na bicí, u ohně na kytaru a doma občas divadlo. Vší zmíněné praxe využívá na letních táborech, při práci s dětmi, i v kolektivu vedoucích. 

Tábor ho provází celý život. Vděčí mu za nejlepší přátele, milovanou paní, spoustu zážitků i dovedností. O partě tábora Dvojka říká, že práce s dětmi je v jejím kolektivu radostí i posláním a že s jinou by nejel..

Fotografie - Martin

Martin "Doktůrek"

 • zdravotník

Pro našeho "dokrůrka" bude letošní tábor již čtvrtý v pořadí.
Martin pracuje na Dětském urgentním příjmu v Motole jako zdravotnický záchranář. Jeho rajónem je marodka, kde bude dobrým slovem vyhánět faraonovu pomstu a jiné neduhy z těla. Od mala je prý gaučový typ, ale tábor Dvojka ho okouzlil. Nemůže proto jinak, než přispět svými zkušenostmi, foukáním bolístek a vytahováním klíšťat ke skvělému dvoutýdennímu zážitku plnému zábavy se skvělými lidmi. 

Fotografie - Jířa

Jířa

 • zdravotnice

Jiřince táhne na nejlepší léta, bydlí a pracuje v Pardubicích. Na tábory jezdí s malými přestávkami od první třídy a s naší veselou partou se zná už 22 let, kdy začala jezdit jako oddílová vedoucí. V posledních letech na táboře působí jako zdravotnice, k čemuž ji opravňuje absolvování střední zdravotnické školy. Po střední škole se dále vzdělávala v sociálním oboru a vystudovala magisterský obor sociální pedagogika. Nyní pracuje jako kurátor pro děti a mládež na odboru sociálně právní ochrany dětí. Ve volném čase se ráda věnuje turistice, četbě, saunování, dobrovolnické činnosti v organizaci, která pomáhá obětem trestných činů, nebo jen tak tráví čas s přáteli a rodinou. Jiřinku má každý rád, protože vidí věci s nadhledem a má vždy dobrou radu a něco na zub! 😊

Fotografie - JÍťa

JÍťa

 • zdravotnice

Fotografie - Petr

Petr "Přécík"

 • sporťák

Petr, mezi táborníky známý jako Přécík, s naším táborem doslova vyrostl. Od tábornických začátků mezi nejmenšími už uplynula pěkná řádka let a dodnes si bez prázdninového dobrodružství na Dvojce nedovede představit léto. A tak s námi opět pojede jako sportovní vedoucí se skvělým parťákem a ještě lepším kamarádem Kubou. Co Přécíka baví? Cokoliv, při čem se dá zažít legrace! Na táboře jej ale nejčastěji najdete v úboru plavčíka dohlížet u bazénu, připravovat orienťák či Olympiádu … a nebo vymýšlet nějakou lumpárnu. A mimo tábor? Kromě manželky a psa nedá dopustit na svoji motorku a dobře naložený hermelín. :-)

Fotografie - Kuba

Kuba

 • sporťák

Kubovi je 36 let a na tábory jezdí nepřetržitě - každé léto - od svých 10 let. Mezi jeho záliby patří sportovní aktivity, zejména míčové sporty, fitness a plavání. Velice rád chodí na výlety do přírody, do hor, ale i do cizích měst. Letos se na našem táboře Dvojka bude starat o veškeré sportovní aktivity, jak na souši, tak ve vodě a díky lanovému centru na Machově mlýně i ve vzduchu. Už teď se moc těší na léto a náš tábor. A my se moc těšíme na Kubu!

Fotografie - pan Pavel

pan Pavel "Šinky"

 • cetehář

Pavel o sobě říká, že je pamětníkem časů, kdy naše země byla ještě Československem, zvídavý čtenář, náročný divák filmových i divadelních kousků, konzument široké palety hudebních žánrů, milovník deskových, vědomostních a únikových her, tulák v lesích české kotliny, vděčný sběratel zajímavých životních příběhů, potápěč ve vodách archivních, milující a milovaný syn, bratr, synovec, bratranec, otec a snoubenec, a především pak dlouholetý táborník se zálibou ve vymýšlení a přípravě dobrodružství a legrace pro děti, mládež i své dospělé kamarády – to vše lze potvrdit – pro to vše ho máme rádi a na táboře je nepostradatelným základním stavebním kamenem naší party!

Fotografie - Jirka

Jirka

 • technik

Jirkovi je 36 let, pracuje jako pedagog na průmyslové škole s filmovým a televizním zaměřením. Na tábor s naší partou jede už sedmou sezónu jako všudypřítomný dokumentarista, který vám zprostředkovává svým originálním rukopisem naše táborová dobrodružství. Ve volném čase se věnuje moderním technologiím, sebevzdělávání, turistice, hudbě a samozřejmě filmu.

Fotografie - Johanka

Johanka

 • oddílová vedoucí

Johy jezdila s naší partou na tábor už jako pětiletá holčička a po deseti letech se mezi stejnými vedoucími objevila jako praktikantka. Po třech rocích praktikování napříč oddíly, jela poprvé minulý rok jako vedoucí k nejmladším holčičkám - do prvního oddílu. Mezi její největší koníčky patří tancování, hudba, kamarádi, nebo dobrá knížka. Je jí devatenáct let a letos odmaturovala v posledním ročníku gymnázia a momentálně má před sebou nejdelší prázdniny života, než nastoupí na vysněnou vysokou školu.

Moc se na vás všechny těší a na to co opět po roce společně zažijeme.

Fotografie - Kristýna

Kristýna

 • oddílová vedoucí

Pro Kristýnu, se na táboře - ještě když byla tábornicí v oddíle - vžila přezdívka „Bejbyna“. Je jí 17 let. Na tábor jezdí už od malička a tento rok pojede podruhé jako praktikantka. Studuje zdravotnickou školu v Praze, která ji prý baví a naplňuje. Když se zrovna neučí, věnuje svůj čas sportu, hlavně atletice, kterou dělá už 8. rokem. Ve svém volném čase ráda hlídá malé děti, sportuje nebo tráví čas s přáteli v centru Prahy. Nevyhne se žádné legraci a nezapomenutelným zážitkům – jsme rádi, že také díky našemu táboru! 

Fotografie - Sára

Sára

 • oddílová vedoucí

Sáře je 17 a mezi její koníčky patří sporty a čtení. Když zrovna není na procházce v přírodě, usedá za monitor svého počítače a plánuje výlety do zahraničí, nebo zkouší nové recepty u plotny v kuchyni. Zajímá se také o ekologii a myšlenku udržitelnosti. I to je pro nás na táboře velké téma a jsme rádi, že mladé lidi smýšlející tímto směrem máme mezi sebou! Snad nám Sára zůstane věrná a nefrkne nám do zahraničí! 😊

Fotografie - Anička

Anička

 • oddílová vedoucí

Aničce je 20 let a studuje "Peďák" - jak říká - v Liberci. Na tábor za dospěláky jede potřetí, ale jezdila každé léto už jako dítě... Baví ji cestování, cyklistika a  historie. Na tábor se prý těší hlavně na skvělou partu kamarádů a spoustu nezapomenutelných zážitků... 

Fotografie - Tomáš

Tomáš

 • oddílový vedoucí

Tomáš  jede tento rok poprvé, je mu 21 a studuje geografii na vysoké škole. Jeho zápal pro práci v kolektivu je hmatatelný, místy až nakažlivý. Mezi jeho koníčky patří čtení, přátelé, sport a geografie. Jeho ochota pomáhat ostatním je inspirativní a nemá konce. Moc se těší na nové zkušenosti a zábavu - a my se moc těšíme na Toma, až nás nakazí a inspiruje! :-)

Fotografie - Vojta

Vojta

 • praktikant

Vojtovi je 17 let a studuje na Gymnáziu Jaroslava Heyrovského. Baví ho všechny typy a druhy her (míčové, deskové...) a z toho nejvíce fotbal. Baví ho také sci-fi a fantasy filmy, knihy a seriály. Na tábor s námi jede prvně a zdá se, že by to mohl být skvělý nový parťák! 

 

Fotografie - Domča

Domča

 • oddílová vedoucí

Domče je 23let a jako oddílová vedoucí se už po třetí moc těší na nezapomenutelná táborová dobrodružství, které nás v Machově mlýně čekají. Když zrovna neplní studijní povinnosti na Policejní akademii v Praze v oboru kriminalistiky, tak ji můžete potkat v tělocvičně jako trenérku moderní gymnastiky. A když zbude volná chvíle, nejraději tráví čas na výletech v přírodě s rodinou a přáteli na svém rodném Valašsku. 

Fotografie - Lucka

Lucka

 • praktikantka

Lucce je 17 let a studuje na Obchodní akademii v Plzni. Jako dítě jezdila na náš tábor 8 let a tento rok pojede poprvé jako praktikantka. Mezi její koníčky patří sport, poslouchání hudby, volný čas s kamarády, filmy a seriály, hlídání dětí a objevování nových míst. Na tábor se těší, hlavně na skvělou partu kamarádů, spoustu zábavy a zážitků a mnoho krásných vzpomínek. A my se těšíme na Lucku! :-)

Fotografie - Honza

Honza

 • praktikant

Honzovi je 17 let,studuje na Střední škole v Kolíně obor Informační technologie. Jako táborník byl s námi 4x a nadšeně pokračuje jako praktikant. Baví ho české filmy 60.až 80.let, akční komedie a rád si s kamarády zahraje počítačové hry. Letos si dá možná od účasti na táboře malou pauzičku, přesto zůstává nedílnou součástí naší party, držíme mu flek a těšíme se na něj!

Fotografie - Jenda

Jenda

 • oddílový vedoucí

Fotografie - Zbyněk

Zbyněk

 • oddílový vedoucí

Zbyněk jede s dvojkaři tento rok poprvé, ale nepochybujeme o tom, že vše zvládne na výbornou. Je to šarmantní a charizmatický hoch, který má rád dobrou společnost a chvilky s přáteli. Mezi jeho koníčky patří čtení, hraní her a polemizování o světě nad šálkem teplého nealkoholického čaje, dále to je turistika a cyklistika. Na práci s dětmi se moc těší - těšte se na Zbyňka! :-)

Fotografie - David

David

 • praktikant

Davidovi je 17 let. S naší partou na tábor jezdil už od mala a tento rok jede podruhé jako praktikant. Co má rád? Hlavně přírodu, turistiku (především tu pěší), rád si přečte dobrou knížku, zajímá se o historii. A ze všeho nejraději má dobrodružství, která prožíváme na táboře Dvojka – a že jich tam je! 😊

Tak o prázdninách na viděnou s dobrodružným Davidem!
 

Fotografie - Lůca

Lůca

 • oddílová vedoucí

Lucie - slyší spíše na jméno Lůca - pracuje u Policie ČR a bydlí v Praze, i když pochází z Plzeňského kraje. Ve volném čase ráda cestuje nejčastěji po památkách a přírodě u nás. Také často něco tvoří, vyrábí, nebo ji najdete u šicího stroje, knížky, nebo při mnoha setkáních s rodinou a přáteli. Je to usměvavá, dobrá duše! 

Fotografie - Štěpánka

Štěpánka

 • oddílová vedoucí

Štěpánce je 21 let a studuje na Západočeské univerzitě v Plzni. Také pracuje pro Karlovu univerzitu jako laborant v histologické laboratoři. Baví ji chemie a vymýšlení nových postupů - proto začala pracovat právě zde. Manipulace s chemikáliemi a příprava různých roztoků nebo barev je pro ni příjemným zpestřením každodenní práce s přístroji. Baví ji taky malovat a tvořit, hlavně se svými mladšími sourozenci. Ráda cestuje a objevuje nová místa. Štěpánka nezkazí žádnou legraci! 

Fotografie - Linda

Linda

 • oddílová vedoucí

Lindě je 18 let a letos s námi jede na Dvojku poprvé. Tábornický život zná ale více než dobře, neboť na tábory jezdí od svých 8 let. Od mala je jejím snem stát se policistkou. Zatím je na cestě jeho plnění, studiem na Střední policejní škole v Praze. Ve volném čase se věnuje dobrovolným hasičům, návštěvě koncertů, jízdě na kole nebo vymýšlení výletů po krásách naší země s kamarády.. Tak to je Linda – těšíme se na ní!

Fotografie - Pája

Pája

 • oddílová vedoucí

Fotografie - Honza

Honza "Kóďa"

 • oddílový vedoucí

Honza, neboli Kóďa. Nová tvář v týmu, která hned na první poradě báječně zapadla do kolektivu! Kóďa jezdí na motorce, zabývá se myslivostí a má rád cestování. Potrpí si na dobré jídlo a pití a nemá rád falešné a neupřímné lidi. Nezkazí žádnou zábavu a legraci. Myslíme, že do táborového panoptika jeho figurka skvěle ladí! 😊

 

Fotografie - Jirka

Jirka

 • oddílový vedoucí

Jirkovi, je 18 let a je studentem 4. ročníku střední školy se zaměřením na informační technologie. Letos si poprvé zkusí roli oddílového vedoucího, na což už se prý moc těší. My víme, že ji zvládne hravě, protože s námi na Dvojku jezdí už řadu let! :-) 
Ve svém volném čase se věnuje sportu, programování a také hraje na kytaru. Jirka je ochotný a obětavý kluk a těšíme se, jak mu sedne zodpovědná role "oddíláka".

Fotografie - Naty

Naty

 • oddílová vedoucí

Naty jezdí s partou na tábor už od dětství a letos to bude už po 11. Je jí  21 let a je to budoucí paní učitelka. Studuje druhým rokem na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Jejím oborem a zároveň i koníčkem je chemie a biologie. Ve volném čase sportuje, vede kroužek pro děti a ráda chodí na procházky do přírody. Zbylý čas, jak říká, tráví s přáteli nebo rodinou. 
A my jsme rádi, že mezi ně patří i parta tábora Dvojka! :-)

Fotografie - Natálka

Natálka

 • oddílová vedoucí

Po krátké pauze se vrací na tábor Dvojky a nemůže se prý dočkat! Už si vyzkoušela roli dítěte, praktikantky a letos poprvé ji čeká role oddílové vedoucí. Natálce je 21 let a letos úspěšně dokončila druhý ročník Pedagogické fakulty Karlovy univerzity. Mezi její největší koníčky patří sport, zejména pak basketbal, kterému se věnuje už od šesti let. Když se zrovna nehoní za míčem po palubovce, ráda tráví čas s přáteli nebo rodinou kdekoliv a jakkoliv.
Jak se říká, dobří holubi se vracejí a v případě Naty je to skutečně gól - tedy, s prominutím - koš! :-)

Fotografie - Mišák

Mišák

 • oddílový vedoucí

Michal, alias Mišák – nebo Myšák? ...vloni oslavil 37. Ve svém profesním životě má na starosti poměrně početnou bandu dospělých a potkat ho můžete také jako strojvůdce na mnoha místech po celé republice. Má rád dobrou a pohodovou společnost, přírodu, rád cestuje, baví ho motorka, kolo, nebo třeba kruhový trénink. 

Na tábory jezdíval několik let, ale s Dvojkou jede letos poprvé. S několika lidmi z týmu už se v minulosti potkal, nebo se zná déle a tak ho letos zástupce hlavase Lišák bez delšího přemlouvání dostal mezi nás. Prý moc těší a my - na novou spolupráci s Mi(y)šákem - taky! :-)  

Fotografie - Honza

Honza "Smíťa"

 • oddílový vedoucí

Honzovi, alias „Smíťovi“ je 28 let. Tento rok se vydává na dobrodružství s táborem Dvojka již počtvrté a jak praví, je nadšen, že povede mladé dobrodruhy z přídě 8. oddílu. Velmi ho baví cestování (ostatně koho ne, že ano!) a tak se už nyní nemůže dočkat, jaká úskalí, napětí a dobrodružství spolu zažijeme letos! My už se nemůžeme dočkat Smíti – je to skvělý kamarád a nevyčerpatelná studna legrace, šprýmů a neuvěřitelných příhod… 😊

Fotografie - Mája

Mája

 • oddílová vedoucí

Mája na tábor s naší skvělou partou jezdí už od 1. třídy. Je velice společenský, místy až bláznivý člověk, kterého nejčastěji potkáme s úsměvem na rtu. Studuje na Právnické fakultě UK v Praze, ale nebojte, s koncem semestru hází paragrafy do kouta. Rozhodně nepohrdne výbornou kávou – ostatně, svůj volný čas tráví převážně v kavárnách s kamarády. Ráda sportuje - nejradši běhá, cvičí na workoutových hřištích, jezdí na in-linech a chodí na crossfit. Bez podobných aktivit si život nedovede představit. Mimo to zvládne i něco zabrnkat na kytaru a k tomu vyloudit zpěvný tón. Jako oddílová vedoucí letos pojede již potřetí a moc se na Vás na všechny těší! A my na ní taky! 

Fotografie - Monča

Monča

 • oddílová vedoucí

Monča ze všeho nejvíc miluje zvířata (teda kromě pavouků) a už rok má po svém boku věrnou a milovanou fenku zlatého retrívra (lvici) Elsu. Ráda cestuje, se svým – teď už – manželem procestovala několik koutů světa. Baví ji výlety v přírodě (pešky, na kole, na běžkách či po vodě), čas strávený s přáteli a rodinou, nepohrdne ani zábavnou společenskou hrou nebo projížďkou na motorce. Kdo ji dobře zná, tak ví, že si potrpí na dobré jídlo – hlavně teda sladké! Na tábor s námi jezdí už od roku 2015 a doufá, že ještě dlouho jezdit bude! A my také! 😊

Fotografie - Václav

Václav "Lišáček"

 • oddílový vedoucí

A to je Václav, který je už 29 let mlád, jak říká. Mezi jeho záliby patří turistika (ať už po svých, nebo na kole), hudba, železnice, a samozřejmě tábor, na který se dvacet let - rok co rok - v létě vydává. Pracuje u Českých drah jako Vlakvedoucí - to je takovej ten otravnej pán, co po vás chce studentský a žákovský průkazy.. Hraje na kytaru, ukulele a elektrické klávesy - nejlépe když nejsou zapojeny v zásuvce. Pokud ani pak nemá o zábavu postaráno, zbytek zastane jeho roční synáček – nový ředitel domácnosti, a také nový, nejmladší táborník! 

Tak Ahoj za pár měsíců! 

Fotografie - Vojta

Vojta

 • oddílový vedoucí

Narodil se v roce Nagana, jak říká - a na tábor jezdí už 14 let. Studuje na VŠCHT chemické technologie. Rád přírodu a děje v ní poznává, a stejně tak jí rád chodí na pěší výlety. Věnuje se sportům jako florbal a fotbal, ale nepohrdne ani parkourem či volejbalem. Mezi hromadou hudebních žánrů, které má rád, vévodí zahraniční 80. léta a žánry z toho odvozené, nicméně místo v srdci pro něj má i Dvořákova Novosvětská, či např. skupina Linkin Park. Na tábor se velice těší, jelikož budu mít tu čest – říká, poprvé vést nejstarší kluky.

Fotografie - Václav

Václav

 • oddílový vedoucí

Václav letos oslavil třicáté narozeniny a na Dvojku s naší partou pojede letos potřetí. Je zaměstnán u Policie ČR a mezi jeho záliby patří motocykly, fotbal, rybaření a akvaristika. Václav je od narození Veselý, což se podepisuje hlavně na jeho téměř nevyčerpatelně veselých náladách. Většinu dne hýří optimismem, který předává svému okolí. Václav říká, že mezi dvojkařemi našel druhou "rodinu", se kterou by absolvoval téměř cokoliv.. Dvojkaři říkají, že je super ho v té rodině mít - správný chlap, navíc šikovný, co nezkazí legraci - táborník jak má být! :-)

Fotografie - Zuz

Zuz

 • oddílová vedoucí

Zuzka jezdila na tábory všeho druhu už od malička, zato ten náš jako dítě nikdy nevyzkoušela. Od té doby, co ale před 8 lety narazila na „dvojkaře“ už prý nechce jezdit jinam!

Miluje cestování, objevování, je věčný životní optimista, duše dobrodružná a zvědavá jak opice. Pro každou dobrou věc i pitomost se dokáže nadchnout a život žije především ráda naplno, páč napůl to prý nemá smysl! Ráda se toulá v lesích a horách, provozuje všemožné sporty, fotografuje, plní volný čas kulturními zážitky, svou „plnou hlavu nápadů“ realizuje prostřednictvím marketingu a když zrovna nedělá nic z toho, tak možná relaxuje u pečení sladkých dobrot. :-) …těšíme se na ní i na její sladké koláčky! 😊

Fotografie - Ráďa

Ráďa

 • volný vedoucí

Jako hasiči mají svého Floriána, národ Český Václava, tábor Dvojka má Ráďu.. Ráďa je součástí naší party co svět světem stojí a v délce angažmá se může měřit snad jenom s hlavasem Přécou. Ráďa je sportovec - hlavně lyžař a cyklista, vášnivý gurmán a věčně pozitivní pábitel. Rovněž velký hudebník - kytarista a klávesista, s příjemně bluesovým cítětím. Kvalitní jazz a swing si čas od času rád zajde poslechnout i do klubu, na koncert.. Na táboře má nezastupitelnou roli řidiče, logistika a volného vedoucího pro cokoliv je zrovna třeba.
Ráďa je klidná síla - ostrov pohody.. :-)

Fotografie - Honza

Honza "Plívič"

 • volný vedoucí

Honzovi na táboře neřeknou jinak než "Plívič". S touto partou jezdí na tábor už od dětství a kromě toho, že nyní jezdí jako vedoucí, se stará i o naše webové stránky nebo ho potkáte v roli táborového "DJ". V netáborovém životě pracuje jako "ajťák". Má rád hudbu, hraje na kytaru a amatérsky se marně snaží naučit na klávesy. Rád cestuje, sportuje, i když to tak nevypadá a nejradši tráví čas se svým synem a přáteli. 

Tábor Honzovi za ta léta přinesl spoustu nových zkušeností, dovedností a hlavně báječnou partu kamarádů, kolektiv, ve kterém je radostí být.